Mamy przyjemność ogłosić konkurs plastyczny Z Bliskimi po Zdrowie – Niech Świat się o tym dowie!” Nasz konkurs kierujemy do wychowanków szkół (klasy I-III) oraz przedszkoli na terenie całego Śląska. Nagrodą główną jest wycieczka do nowoczesnego magazynu jednej z największych hurtowni farmaceutycznych w Polsce, która zainspiruje i zaciekawi wszystkie dzieci!

Temat konkursu, “Z Bliskimi po Zdrowie – Niech Świat się o tym dowie!” jest ściśle związany z Rodzinnymi Targami Zdrowia. Jest to wydarzenie, którego celem jest propagowanie idei troszczenia się o swoje zdrowie. Dlatego chcemy zachęcić wszystkie dzieci, aby podzieliły się z nami swoją wizją, w której pokażą nam jak wraz z rodziną troszczą się o zdrowie!

  1. Narysuj pracę, w której pokażesz jak należy troszczyć się z bliskimi o zdrowie.
  2. Podpisz pracę i nie zapomnij dodać informacji o swojej szkole/przedszkolu oraz nazwy grupy bądź numeru swojej klasy.
  3. Przyślij pracę na nasz adres, który znajduje się poniżej z dopiskiem “Marketing – Konkurs plastyczny”.
  4. Przyjdź na Rodzinne Targi Zdrowia, spędź fantastyczny dzień ze swoją rodziną i zobacz prace zwycięzców!
Kliknij, aby powiększyć!

Kliknij, aby powiększyć!

Wymagania techniczne i nagroda:
Technika wykonania pracy jest dowolna, w formacie jednak nie mniejszym niż A4. Nagrodą główną dla zwycięzcy będzie zestaw zabawek oraz zaproszenie dla całej jego grupy, bądź klasy, na wycieczkę do nowoczesnego magazynu hurtowni farmaceutycznej, który tętni życiem i jest pełny ciekawych maszyn. Hala magazynowa Farmacolu ma powierzchnię 5500 m² i zrobi wrażenie na wszystkich dzieciach! Oczywiście nie zapomnimy tutaj o reszcie utalentowanych maluchów, ponieważ szykujemy cały szereg nagród pocieszenia!

Dzieci zwiedzając halę magazynową dowiedzą się jaką drogę muszą przejść lekarstwa, aby finalnie znalazły się w Aptece. Zobaczą na własne oczy w jaki sposób leki pakowane są do pojemników i przewożone drogą taśmową, aż na ekspedycję. Dodatkową atrakcję stanowią skanery kodów kreskowych umieszczone na rękach pracowników, nowoczesne wózki widłowe przewożące palety oraz samodzielne maszyny pakujące leki. Dzieci będą miały również okazję zobaczyć na czym polega praca telemarketera. Organizator zapewnia drobny poczęstunek dla wszystkich uczestników wycieczki.

Wymagania formalne:
Uczestnikiem konkursu jest dziecko wraz ze swoim opiekunem. Prace należy natomiast podesłać do 10 stycznia 2017 roku na adres: Rodzinne Targi Zdrowia, ul. Rzepakowa 2, 41-541 Katowice z dopiskiem “Marketing – Konkurs plastyczny”.

Nagrodzone prace zostaną wystawione podczas Rodzinnych Targów Zdrowia, gdzie utworzą mały wernisaż obrazujący jak dzieci rozumieją dbanie o zdrowie. Prace zostaną również opublikowane na niniejszej stronie, gdzie utworzą ciekawą galerię.

Sprawdź czy przedszkole bądź szkoła Twojego dziecka wyraziły zgodę na udział w konkursie i wiedzą o nim. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem info@targizdrowia.com.pl. W tytule prosimy wpisać “Konkurs plastyczny”.

Regulamin konkursu:
regulamin-konkursu-artystycznego-dla-dzieci