Krzysztof Ibisz ponownie będzie konferansjerem na Rodzinnych Targach Zdrowia! II edycja Rodzinnych Targów Zdrowia odbędzie się już 13 stycznia 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Krzysztof Ibisz

foto: Zuza Krajewska

Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterów oraz dziennikarzy telewizyjnych. Laureat aż trzech Wiktorów Publiczności i dwóch Telekamer. Ze szklanym ekranem związany od ponad 20 lat. Rozkochał w sobie publiczność już na początku kariery, prowadząc wyjątkowe show “Czas Par”. Z czasem stał się niekwestionowaną gwiazdą telewizji, prowadząc największe i najpopularniejsze programy rozrywkowe, m.in. “Jak oni Śpiewają”, “Życiowa Szansa”, “Ona i On”, “Awantura o Kasę”, “Gra w Ciemno”, “Rosyjska Ruletka”, czy reality show “Bar”.

Doskonale sprawdza się w roli prowadzącego największe widowiska telewizyjne jak Sylwestrowa Moc Przebojów, Sopot Festival, Sopot Top Trendy Festival, Zielonogórska Noc Kabaretowa czy wybory Miss Polski. Jest gospodarzem autorskiego talk-show “Demakijaż”, w którym rozmawia z najbardziej znanymi Polkami. Od sześciu edycji prowadzi bijący w naszym kraju rekordy oglądalności, najbardziej prestiżowy program rozrywkowy świata “Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami”.

Słynie z legendarnego profesjonalizmu i pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich dookoła. Prywatnie jest to wielki fan sportu oraz propagator zdrowego stylu życia. Uprawia wiele dyscyplin sportowych, a w szczególności Krav Magę, bieganie, trening funkcjonalny, narciarstwo i prawie przez cały rok jeździ na rowerze. Jest autorem książki “Jak dobrze wyglądać po 40-tce”. Został również uhonorowany przez Prymasa Polski nagrodą za propagowanie zdrowia w mediach.

Sprawia to, że Krzysztof Ibisz to idealny człowiek na idealnym miejscu, jeżeli chodzi o prowadzenie Rodzinnych Targów Zdrowia. Wydarzenie przeznaczone dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zdrowy styl życia oraz zdrowie swojej rodziny, prowadzone będzie przez osobę, dla której wartość zdrowia również ma nadrzędne miejsce.