Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to największy i jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Polsce. Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Katowic pomiędzy al. Korfantego a ul. Olimpijską sprawia, że dojazd do MCK zarówno samochodem jak i publicznymi środkami transportu nie sprawia problemu. Dodatkowe informacje o dojeździe oraz najbliższe przystanki mogą znaleźć Państwo TUTAJ.

Przy MCK dostępny jest bezpłatny parking mieszczący 1200 pojazdów, z którego wszyscy odwiedzający Rodzinne Targi Zdrowia będą mogli swobodnie korzystać.

Wejście na teren Targów będzie zarówno od strony ronda, koło Spodka (dla osób które przyjadą tramwajem) jak i od strony budynku NOSPR.

II edycja Rodzinnych Targów Zdrowia odbędzie się 13 stycznia 2018 roku. Drzwi otwarte będą dla wszystkich odwiedzających od godziny 10:00 do godziny 18:00. Przypominamy również o tym, że wstęp na Rodzinne Targi Zdrowia jest darmowy dla rodzin z dziećmi oraz seniorów. Pozostałych uczestników obowiązywać będzie opłata wynosząca 5 zł.

Na hali znajduje się bezpłatna szatnia, punkt gastronomiczny oraz kawiarnia do dyspozycji odwiedzających.

Uwaga! Listy gości, wejściówki i akredytacje obsługujemy tylko przy głównym wejściu od strony NOSPR. Pomiędzy obydwoma wejściami jest przejście tzw. Zieloną Doliną.

Dokładny adres Międzynarodowego Centrum Kongresowego:
Plac Sławika i Antalla 1
40-005 Katowice

W górę!