Rejestracja na portalu RodzinaZdrowia.pl to Twój darmowy bilet na targi!

Udział w II edycji Rodzinnych Targów Zdrowia jest darmowy dla seniorów oraz rodzin z dziećmi. Pozostali uczestnicy naszego wydarzenia będą zobligowani do uiszczenia drobnej kwoty wynoszącej 5 zł. Środki uzyskane w ten sposób wspierać będą działanie Fundacji Niebieskie Serce.

Darmowy wstęp jest również możliwy poprzez pobranie specjalnego wirtualnego biletu dostępnego na portalu www.RodzinaZdrowia.pl. Dzięki rejestracji JUŻ TERAZ otrzymają Państwo darmowy e-bilet na to wydarzenie i zapewnią sobie całkowicie wolny wstęp! Niezależnie od wieku i osób towarzyszących.

UWAGA: Rejestracja na portalu www.RodzinaZdrowia.pl w celu otrzymania darmowego biletu jest całkowicie opcjonalna i niewymagana do uczestnictwa w Rodzinnych Targach Zdrowia.

Ważne! Wirtualnego biletu na Rodzinne Targi Zdrowia nie trzeba drukować. Wystarczy, że przy wejściu pokażą go Państwo na swoim urządzeniu mobilnym bądź też tablecie. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem info@targizdrowia.com.pl.

Raz jeszcze gorąco zachęcamy do rejestracji na portalu Rodzina Zdrowia. Oprócz wirtualnego biletu na nasze Targi, dzięki rejestracji na portalu Rodzina Zdrowia otrzymają Państwo szereg innych korzyści, a w tym:

  • Darmowe, profesjonalne e-booki dotyczące zdrowia, które są cyklicznie wydawane przez portal Rodzina Zdrowia i dostępne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników,
  • Możliwość zadawania pytań specjalistom i lekarzom na portalu Rodzina Zdrowia,
  • Pierwszeństwo w powiadomieniach o konkursach i quizach z nagrodami w ramach portalu Rodzina Zdrowia,
  • Podsumowania prasowe z najciekawszymi informacjami oraz artykułami z dziedziny zdrowia.

 

Przejdź na portal Rodzina Zdrowia, zarejestruj się i ciesz się z korzyści!

rejestracja

.

Po zalogowaniu wejdź na swój profil, przejdź do sekcji "Twój bilet na Rodzinne Targi Zdrowia" i pobierz swój bilet!

profil-rz-bilet

W górę!