Rodzinne Targi Zdrowia to wydarzenie, które zapewni Państwu dzień pełen wrażeń!

Zobacz jakie atrakcje czekały na uczestników Rodzinnych Targów Zdrowia w 2017 roku. Już niedługo pojawią się tu informacje o atrakcjach przyszłorocznych targów, które odbędą się już 13 stycznia 2018 roku.

Specjalny pokaz Karate prowadzony przez wielokrotnego Mistrza Polski rafal-wieczorowski-karateKarate Kumite - Rafała Wieczorowskiego! Pokaz Rafała Wieczorowskiego obejmie między innymi: japońskie rozpoczęcie ceremonii, widowiskową rozgrzewkę, pokaz umiejętności Karate, pokaz technik Kihon, walkę Kumite czy prezentację technik w zwolnionym tempie. W samym pokazie udział będą mogły wziąć wszystkie zainteresowane dzieci. Dodatkowo zorganizowany zostanie konkurs dla najmłodszych z rozstrzygnięciem w czasie trwania Targów!
.


Roboty i Spółka - profesjonalne warsztaty z robotyki dla dzieci! W czasie warsztatów z Roboty i Spółka - Logorobotyki, uczestnicy będą mieli okazje nie tylko zbudować fantastycznego robota z klocków Lego, ale również go zaprogramować! Jest to doskonała rozrywka dla dzieci w każdym wieku. Nauka przez zabawę, to doskonała forma rozwoju, dlatego gorąco zachęcamy do strefy Robotów i Spółki na naszych Targach Zdrowia.

 


Piłkarskie Maluszki - największa na świecie sieć szkółek oferująca zajęciasocatots ogólnorozwojowe dla dzieci. Piłkarskie Maluszki zagrają na Rodzinnych Targach Zdrowia! Będzie to niepowtarzalna okazja, w czasie której wszystkie chętne dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach tej szkoły rozwoju i spróbować swoich sił z piłką nożną. Na najmłodszych czekają takie atrakcje jak specjalny tor przeszkód, dmuchane boisko do wspólnej gry w piłkę nożną i wiele konkursów z nagrodami!

 


JUMPCITY - profesjonalna trampolina z największego śląskiego parku trampolin! jumpcity-logoJUMPCITY to dla mieszkańców Katowic nowa możliwość spędzania swojego czasu w sposób aktywny oraz dbania przy tym o kondycję. Niezależnie od wieku, osoby decydujące się na spędzenie czasu z JUMPCITY nie mogą narzekać na nudę. Jest to rozrywka dobra dla każdego, a Rodzinne Targi Zdrowia będą idealną okazją na skorzystanie ze specjalnie przygotowanej trampoliny!
.


Thinkertoy - warsztaty dla dzieci z zabawkami kreatywnego myślenia.Thinkertoy-logo W trakcie warsztatów na specjalnie przygotowanym stoisku Thinkertoy, wszystkie chętne dzieci będą mogły spróbować swoich sił w budowaniu… czego tylko zapragną! Zabawki te nie mają żadnych ograniczeń i dają dzieciom całkowitą dowolność, dzięki czemu kształtują ich wyobraźnie i dają rozrywkę na długie godziny.
.


kraina-czarowKraina Czarów - specjalny kącik zabaw dla wszystkich dzieci! Kraina Czarów to zaczarowane miejsce, które sprosta wyobraźni każdego malucha i zapewni wszystkim dzieciom ogrom wrażeń. Tutaj nie będzie żadnych ograniczeń! Twoje dziecko chce zamienić się w tygrysa? A może w księżniczkę? Przeszkodą nie będzie również rycerski pojedynek na szable o względy pięknych dam!
.

W górę!