Strefa wystawcy

Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w Rodzinnych Targach Zdrowia!

W dziale tym znajdują się wszystkie ważne informacje, które zainteresują każdego potencjalnego wystawcę. Dowiesz się w nim dlaczego warto wziąć w nich udział oraz co najważniejsze, jak możesz to zrobić.

Rodzinne Targi Zdrowia to społeczne oraz darmowe wydarzenie dla wszystkich odwiedzających osób. Co istotne, nie są to również jedynie tzw. targi wystawowe. Naszym celem jest przede wszystkim skupienie i integracja rodzin. Właśnie dlatego na terenie Rodzinnych Targów Zdrowia będzie można znaleźć miejsca do zabawy i nauki dla najmłodszych czy z drugiej strony miejsca porad i darmowych badań lekarskich dla wszystkich zainteresowanych. Ponadto w czasie trwania targów będą miały miejsce interesujące pokazy i konkursy, dostępne dla wszystkich uczestników naszego wydarzenia.

I edycja Rodzinnych Targów Zdrowia odbyła się 21 stycznia 2017 roku i przyciągnęła nie tylko ponad setkę wystawców, ale również tysiące osób.

Kolejna, II już edycja naszego wydarzenia będzie miała miejsce 13 stycznia 2018 roku i dla naszych odwiedzających szykujemy jeszcze więcej atrakcji. Dla wszystkich naszych wystawców szykujemy natomiast jeszcze atrakcyjniejsze pakiety uczestnictwa. U nas każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie!

W górę!