Dlaczego Rodzinne Targi Zdrowia?

Dlaczego warto wziąć udział w Rodzinnych Targach Zdrowia w roli wystawcy?

1. Doskonała lokalizacja
Międzynarodowe Centrum Kongresowe to jeden z najlepszych i najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Polsce. Zlokalizowany w samym centrum Katowic, tuż przy popularnym "Spodku". Jest to nie tylko najnowocześniejszy obiekt tego typu, ale również jedna z najlepiej skomunikowanych placówek w całej aglomeracji Śląskiej.

2. Goście
Rodzinne Targi Zdrowia są wydarzeniem darmowym oraz społecznym, organizowanym we współpracy z miastem Katowice. I edycja Rodzinnych Targów Zdrowia przyciągnęła kilka tysięcy osób. W trakcie II edycji spodziewamy się jeszcze lepszego wyniku!

3. Atrakcyjny termin
Nasze targi organizowane są cyklicznie w styczniu, a więc w spokojnym poświątecznym okresie, kiedy ludzie nie są zabiegani i mogą znaleźć czas na spokojny, rodzinny weekend. Rodzinne Targi Zdrowia będą stanowiły również doskonałą alternatywę dla wszystkich zainteresowanych spędzeniem dnia w ciekawy sposób. Rozrywkę znajdą tu bowiem zarówno najmłodsi, dzięki specjalnym placom zabaw, jak i starsi oraz seniorzy, dzięki pokazom, konkursom czy też dzięki możliwości przeprowadzenia wielu badań. Impreza ta charakteryzuje się nie tylko nastawieniem na zdrowie, ale również na świetną rozrywkę!

4. Zintegrowana kampania reklamowa
Rodzinne Targi Zdrowia będą szeroko reklamowane nie tylko w mediach, ale również na wielu platformach miejskich w obrębie miasta Katowice i całego Śląska. Już teraz szacujemy, że informacja o wydarzeniu dotrze do około 4 milionów zainteresowanych osób, a jej łączny zasięg sięgnie 7 milionów osób! Reklamując nasze targi, reklamujemy również Twoją firmę.

5. Zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie!
Zdrowy styl życia jest aktualnie czymś niezwykle ważnym. Asymilowanie się z wartościami, które ono reprezentuje jest bardzo pożądane. Zdrowie jest również wspólnym mianownikiem, który łączy wszystkich wystawców na Rodzinnych Targach Zdrowia. Nie wszyscy mogą zostać wystawcami na naszych targach. Dbamy o to, aby nasi odwiedzający mogli odwiedzać stoiska jedynie firm, które związane są właśnie ze zdrowiem.

6. Profesjonalizm
Rodzinne Targi Zdrowia prowadzone będą przez Krzysztofa Ibisza, doskonale znanego prezentera telewizyjnego i prawdziwego profesjonalistę związanego ze zdrowym trybem życia.

7. Atrakcyjne warunki dla każdej firmy
Dbamy o to, aby na naszych targach wystawić mogła się każda firma. Wśród wystawców Rodzinnych Targów Zdrowia będą zarówno bardzo duże i doskonale znane firmy, jak i mikroprzedsiębiorstwa, które dopiero się rozwijają i szukają swoich pierwszych stałych klientów. Jesteśmy otwarci dla każdego i dla każdej firmy szykujemy indywidualne warunki uczestnictwa w naszym wydarzeniu. Gwarantujemy profesjonalną zabudowę, opiekunów, a także stałą pomoc w trakcie samych targów.

W górę!