Bezpłatne szkolenia farmaceutyczne

W trakcie II edycji Rodzinnych Targów Zdrowia, na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego, odbędą się cztery szkolenia farmaceutyczne na łącznie 5 punktów twardych oraz 4 punkty miękkie.

RAMOWY HARMONOGRAM SZKOLEŃ:

10:00 - 12:00 - Zafałszowane leki i wyroby medyczne, dr hab. n. farm. Paweł Olczyk - 2 pkt twarde
12:05 - 12:55 - Rynek farmaceutyczny w Polsce – podsumowanie 2017 roku i prognozy na 2018, Marcin Gawroński, Senior Manager, Supplier Relations, Poland & Baltics, IQVIA (dawniej QuintilesIMS) - 2 pkt miękkie
13:00 - 13:45 - Wyzwania w zarządzaniu apteką i wsparcie narzędzi analitycznych do analizy rynku, Marcin Gawroński, Senior Manager, Supplier Relations, Poland & Baltics, IQVIA (dawniej QuintilesIMS) - 2 pkt miękkie
14:00 - 17:00 - Farmakoterapia bólu, dr Aleksandra Marciniak - 3 pkt twarde

W razie jakichkolwiek pytań na temat szkoleń farmaceutycznych, które odbędą się w trakcie Rodzinnych Targów Zdrowia, prosimy o kontakt mailowy pod adresem szkolenie@targizdrowia.com.pl, bądź też pod numerem telefonu 32 253-15-69.

Więcej informacji o szkoleniach, prowadzących oraz o profitach, które idą w parze z udziałem w naszej konferencji naukowo-szkoleniowej, przeczytać można w zakładce "Farmaceuta" po uprzedniej rejestracji.

UWAGA! Uprzejmie informujemy, że zapisy na szkolenia farmaceutyczne z okazji II edycji Rodzinnych Targów Zdrowia zostały zakończone.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

W górę!